Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Zahraničie Archives - Oldweb-Sulik.sk
Richard Sulík na témy slovenská politika, Európska únia a ekonomika.

Zahraničie

V rubrike Zahraničie môžete nájsť záznamy Richarda Sulíka z jeho vystúpení v zahraničí. Richard Sulík je považovaný za ekonomického odborníka aj za hranicami Slovenska, preto býva pozývaný do televízií na prednášky a konferencie, ako aj iné udalosti. Pri prednáškach v zahraničí by sa samozrejme neobišiel bez svojej výbornej znalosti nemeckého jazyka, ako aj bez znalosti anglického jazyka. Richard Sulík je tak vďaka svojej odbornosti a jazykovej znalosti jedným z mála politikov, ktorí Slovensko reprezentujú aj v zahraničí.

Dohoda medzi EÚ a Tureckom | Europarlament – Richard Sulík a Rebecca Harms v interview pre TV Phoenix

Štrasburg 13.4.2016 | Dohoda medzi EÚ a Tureckom platí už mesiac, no nie všetci sú s jej súčasným napĺňaním spokojní. Hoci prílev ilegálnych migrantov z Turecka do Grécka … Viac.

Utečenecká kríza: Európa mimo kontroly? | R. Sulík v politickej talkshow Menschen bei Maischberger

Utečenecká kríza – Kolín | Richard Sulík dňa 3. novembra 2015 vystúpil ako hosť v diskusii na tému utečeneci “Utečenecká dráma rozbíja veľkú koalíciu” v … Viac.

Nemecko pomáha utečencom – ale kto mu pomôže pomáhať? | R. Sulík v talkshow Maybrit Illner

10. septembra 2015, Berlín – Utečenci, utečenecké tábory a kvóty | Richard Sulík dňa 10. septembra 2015 vystúpil ako hosť v diskusii na tému “Nemecko … Viac.

Dá sa ešte zachrániť Merkelovej Európa po odpore z Atén? | Vystúpenie R. Sulíka v relácii Anne Will na ARD

Richard Sulík sa 8. júla 2015 zúčastnil debaty na tému “Dá sa ešte zachrániť Merkelovej Európa po odpore z Atén?” v politickej talkshow Anne Will, … Viac.

Interview Richarda Sulíka pre nemeckú stanicu WDR ku kvótam na prijatie migrantov

Richard Sulík sa v telefonickom interview pre nemeckú stanicu WDR vyjadruje k otázke zavedenia minimálnych kvót na prijatie migrantov. V súvislosti s predpokladaným prijatím 800 … Viac.

Únia egoistov? – Jednota Európy v ohrození? | Richard Sulík u Maybritt Illner / ZDF – SK titulky

Richard Sulík sa dňa 4. júna 2015 zúčastnil diskusie na tému “Únia egoistov? – Jednota Európy v ohrození?” v politickej relácii Maybrit Illner, ktorú vysiela … Viac.

Ingolstadt – Vystúpenie Richarda Sulíka na volebnej kampani strany AfD

Predseda strany SaS Richard Sulík prijal pozvanie vystúpiť na viacerých predvolebných kampaniach strany Alternatíva pre Nemecko (AfD), kde hovorí o škodlivých dôsledkoch politiky zachraňovania európskych … Viac.

Deutschlandfunk | Interview o eure s Richardom Sulíkom

Deutschlandfunk | Interview o eure s R. Sulíkom – V tomto telefonickom interview sa moderátor Richarda Sulíka pýta na to, prečo je jeho postoj ku Grécku negatívny. … Viac.

Richard Sulik | Recenzia knihy Paula Kirchhofa – Zákony zdaňovania

V tomto videu môžete nájsť krátku recenziu knihy Paula Kirchhofa – Kniha o zákonoch zdaňovania. Richard Sulík hovorí o tom, aký vplyv na neho mala tvorba Paula Kirchhofa … Viac.

Sulík vs. Papandreu | University of St. Gallen – Politika v extrémnych podmienkach

Richard Sulík vs. George Papandreu | University of St. Gallen – V tomto zostrihu môžete vidieť najzaujímavejšie časti z diskusie o kríze eurozóny, ktorú organizovala švajčiarska University of … Viac.