Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Voliči Archives - Oldweb-Sulik.sk
Richard Sulík na témy slovenská politika, Európska únia a ekonomika.

Voliči

V podkategórii „Stretnutia s voličmi“ sa nachádzajú videoreportáže/záznamy stretnutí občanov, voličov a členov strany SaS s jej predsedom Richardom Sulíkom. Tieto považuje Richard Sulík za veľmi užitočné a vecné, keďže sa dozvie priamo od ľudí nielen to, čo ich naozaj trápi, ale sú tiež najdôveryhodnejším barometrom reálnych nálad každodenného života i pohľadu bežných ľudí na dianie v politike.

Richard Sulík: Ďakujeme všetkým voličom, sympatizantom …

Richard Sulík ďakuje za seba a stranu Sloboda a Solidarita všetkým voličom, sympatizantom, ale aj členom a všetkým tým, ktorí bojovali za úspech politickej strany … Viac.

Demonštrácia pred Liberálnym domom strany SaS | Sulík vošiel medzi demonštrantov

2. februára 2012 sa vo večerných hodinách odohrala demonštrácia pred centrálou politickej strany SaS. Rozvášnení demonštranti po návšteve strany KDH prišli demonštrovať aj pred Liberálny … Viac.