Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Televízia Archives - Oldweb-Sulik.sk
Richard Sulík na témy slovenská politika, Európska únia a ekonomika.

Vystúpenie Británie z EÚ by mohlo znamenať začiatok konca Európskej únie | Sulík a Blaha v HN Televízii, 19.4.2016

Vystúpenie Británie z EÚ | Marcela Šimková: Slovensko bude už čoskoro predsedať Európskej únii, a to v čase stále znejúcej migračnej krízy, ale aj v čase, keď sa čoraz … Viac.

Dohoda medzi EÚ a Tureckom | Europarlament – Richard Sulík a Rebecca Harms v interview pre TV Phoenix

Štrasburg 13.4.2016 | Dohoda medzi EÚ a Tureckom platí už mesiac, no nie všetci sú s jej súčasným napĺňaním spokojní. Hoci prílev ilegálnych migrantov z Turecka do Grécka … Viac.

Richard Sulík v Českej televízii | Nová vláda na Slovensku, SaS v opozícii a Kotleba v parlamente

Na Slovensku je po parlamentných voľbách 2016 zostavená nová vláda a v súčasnosti najsilnejšia pravicová strana Sloboda a Solidarita sa ocitla v opozícii. Hoci nová vláda vznikla v súlade s pravidlami, … Viac.

Richard Sulík na TA3 24.3.2016 | Nová vláda dostane 100 dní, ale v oblasti korupcie jej nedáme ani jeden deň

Nová vláda | Noro Dolinský: Ambíciou strany Sloboda a Solidarita je byť tvrdou a razantnou opozíciou. V Národnej rade bude mať svoju podpredsedníčku a bude šéfovať trom výborom. A necelých … Viac.

Nová vláda je okrem zlepenca ešte aj mačkopes

Hoci sa po parlamentných voľbách 2016 zdalo, že nová vláda tak skoro nevznikne, situácia sa nečakane zmenila. Veci sa dali veľmi rýchlo do pohybu a dnes … Viac.

Predvolebná koalícia SaS, OĽaNO, Nova potrebuje schopného lídra

Predvolebná koalícia SaS, OĽaNO, Nova । Dag Daniš: Pán Sulík, Vy ste s Matovičom a s Lipšicom uvarili nazvyme to, že minikoalíciu, aj keď vyzerá dosť veľká. … Viac.

Prečo Európsky parlament nefunguje ako skutočný parlament?

Európsky parlament । Dag Daniš: Keď ste odchádzali do Európskeho parlamentu, tak ste si dali za cieľ, že tam idete vlastne preto, aby ste tú … Viac.

Imigranti potrebujú centrálny utečenecký tábor mimo EÚ

Imigranti dnes rozdeľujú spoločnosť na viaceré tábory. Európska únia dokonca prišla s povinnými kvótami na imigrantov, ktoré viaceré členské štáty vrátane Slovenska odmietli. Strana Sloboda a Solidarita … Viac.

Bankrot Grécka by bolo škoda nespojiť s odchodom z eurozóny

Dag Daniš: Prečo sa prípadný bankrot Grécka, ktorý sa blíži a niekedy vyzerá neodvratne, automaticky spája s odchodom z eurozóny? Pretože podľa mňa tieto dve veci až tak … Viac.

Relácia V politike – Richard Sulík a Ľuba Oravová

Europoslanec Richard Sulík diskutuje s Ľubou Oravovou v relácii V politike na TA3 o Európskom parlamente, dianí v SaS, ale aj o odluke cirkvi od štátu. (Od 39:30 min.) Ľuba Oravová: … Viac.