Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Vystúpenia v parlamente
Richard Sulík na témy slovenská politika, Európska únia a ekonomika.

Vystúpenia v parlamente

Na tomto mieste nájdete všetky moje vystúpenia v parlamente od začiatku 6. volebného obdobia. Ku každému vystúpeniu v parlamente je tiež priložený text, v ktorom je prepísaný obsah daného vystúpenia. Tento text je navyše prehľadne rozčlenený po odsekoch. Vďaka tomu si môžete nájsť informácie o konkrétnej veci, ktorá Vás zaujíma aj bez toho, aby ste museli sledovať celé video.

Slovenská justícia | Minister spravodlivosti SR Tomáš Borec legitimizuje marazmus justície

Slovenská justícia a minister spravodlivosti SR Tomáš Borec | Minulú schôdzu požiadali tri pravicové a konzervatívne strany spojené v ľudovej platforme SDKÚ, KDH a Most o zvolanie mimoriadnej schôdze k stavu … Viac.

Štátny rozpočet 2013 | Stret ideológie s politikou

Prejav Richarda Sulíka v NRSR  k štátnemu rozpočtu 2013. Richard Sulík upozorňuje vládnucu stranu Smer-SD, premiéra Roberta Fica a ministra financií SR Petra Kažimíra, ale … Viac.

Správne poplatky po novom – až 50-násobne vyššie | Ďalšia rana istoty od Smer-SD

Richard Sulík v otvorenej rozprave predložil výhrady a pozmeňovací návrh k návrhu podpredsedníčky Renáty Zmajkovičovej (Smer-SD), týkajúci sa novely o správnych poplatkoch, zvyšujúcej poplatky v niektorých prípadoch … Viac.

Daň z príjmov 2013 | Rovná daň je solidárnejšia ako progresívny daňový systém strany Smer-SD

Daň z príjmov 2013 – Richard Sulík v otvorenej rozprave predkladá faktické výhrady k pozmeňovaciemu návrhu o dani z príjmov, navrhované vládnucou stranou Smer-SD, zatiaľ čo … Viac.

Smer-SD s ministrom financií Kažimírom pília konár pod celým Slovenskom – dane a smrť

Prejav Richarda Sulíka v NRSR k ekonomickému diletantstvu vládnucej strany Smer-SD. R. Sulík v úvode prejavu ukazuje vládnucej strane Smer-SD a ministrovi financií Petrovi Kažimírovi, … Viac.

Naivnosť strany Smer-SD | Obmedzenie platieb v hotovosti daňovým únikom nezabráni

Richard Sulík vystúpil v parlamente NRSR v otvorenej rozprave k pripravovanému zákonu o obmedzení platieb v hotovosti, navrhovaným vládnucou stranou Smer-SD, ktorý však nerieši podstatu veci, … Viac.

Bezplatné sterilizácie žien zjednodušia prístup chudobným

Richard Sulík vystúpil v parlamente NRSR k navrhovanej zmene zákona, ktorého cieľom je sprístupnenie bezplatnej sterilizácie žien pre okrajové komunity. Richard Sulík hovorí: „Sterilizácia je … Viac.

Optimalizácia daní | Optimalizácia daňového systému stranou Smer-SD poškodí slovenskú ekonomiku

Optimalizácia daní | Nebezpečná kombinácia optimalizácie daňového systému stranou Smer-SD je smrteľný kokteil pre slovenskú ekonomiku, ktorý nemá nič dočinenia s realitou – 50 krát … Viac.

Daňový systém | Rušenie rovnej dane je pre Slovensko fatálna chyba

Rovná daň je solidárnejšia. Daňový systém, ktorý má dnes Slovensko podľa všetkých dostupných štatistických údajov prináša do štátnej pokladnice oveľa vačšie výnosy, aké kedy bola … Viac.

Koncesionárske poplatky | Marek Maďarič: Platiť za službu, ktorú nechcete, je sociálne

Richard Sulík v rozprave ku koncesionárskym poplatkom vysvetľuje ministrovi kultúry Marekovi Maďaričovi a poslancom NR SR zásadný rozdiel medzi platbami, poplatkami a do ktorej kategórie z … Viac.