Richard Sulík na témy slovenská politika, Európska únia a ekonomika.

Top 3 YouTube videá Richarda Sulíka o šialenstve menom Euroval

Richard Sulík u Maybritt Illner / ZDF – Euroval: Miliardový hrob Grécko? | SK titulky

Viac ako 338,393 prehliadnutí

Richard Sulík v nemeckej ZDF obhajuje svoje postoje o zbytočnosti a škodlivosti eurovalu a takisto hovorí o potrebe odchodu Grécka z Eurozóny. Predseda Európskeho parlamentu Martin Schulz v rozhovore stratil nervy a uchýlil sa k osobným útokom. Keď však Richardovi Sulíkovi vytýkal, že zastupuje len veľmi malú časť Slovákov, nachytal sa na vlastných slovách. Richarda Sulíka volilo 300 000 ľudí, zatiaľ čo Schulza len niekoľko stoviek, a aj to politikov Európskeho parlamentu.

Transkript videa Richard Sulík u Maybritt Illner >>

NRSR | Richard Sulík – Šialenstvo menom Trvalý euroval (Video podložené faktami).

Viac ako 52,967 prehliadnutí

Pred hlasovaním o trvalom eurovale, objasňuje Richard Sulík poslancom na pôde NR SR skutočný účel trvalého eurovalu, ktorým je presun peňazí v rámci eurozóny z krajín, ktoré vedia hospodáriť do krajín, ktoré hospodáriť nevedia. Vyzýva poslancov na zamyslenie sa nad neúspechom dočasného eurovalu a nad fatálnymi následkami trvalého eurovalu. Objasňuje dôvody rozpadu medzibankového trhu a situáciu v Grécku, ale predovšetkým vyzýva Róberta Fica nepodporiť hlasovanie o trvalom eurovale.

Transkript videa Šialenstvo menom euroval >>

Richard Sulík u Anne Will / ARD – Euroval nie je riešenie | SK titulky

Viac ako 31,506 prehliadnutí

R. Sulík v relácii Anne Will na nemeckej ARD hovorí o škodlivosti Eurovalu a diskutuje s nemeckými politikmi. Sulík hovorí o tom, že pri vstupe Slovenska do eurozóny platili určité pravidlá, ktoré sa teraz porušujú. Vysvetľuje tiež to, že pomoc Grécku nemá nič so solidaritou. Ďalej hovorí, že žiadny z politikov by do záchranných fondov nedal vlastné peniaze, teda v skutočnosti záchrane neverí. Rovnako kritizuje politikov za to, že nemajú odvahu spýtať sa svojich občanov na zachraňovanie eurozóny v referende.

Transkript videa Richard Sulík u Anne Will >>

Ďalšie doplňujúce zdroje a informácie o škodlivosti eurovalu pre európsku budúcnosť Slovenska