Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Fico.sk na predaj za najmenej 100.000 eur
Richard Sulík na témy slovenská politika, Európska únia a ekonomika.

Predám Fica! Vyvolávacia cena je 100.000 eur

Nedávno som dostal ponuku na kúpu domény fico.sk. Stránku som kúpil za 2 tisíc eur a jej obsah náležite prispôsobil tak, aby mal každý možnosť spoznať slovenského premiéra bližšie.

Fico.sk na predaj

Stručný obsah stránky fico.sk

Internetový portál fico.sk na rozdiel od Roberta Fica a jeho kolesíkov neklame. Práve naopak, stránka fico.sk vykresľuje nášho premiéra Roberta Fica v reálnom svetle.

  • Na stránke SPOZNAJ MA LEPŠIE sa napríklad dozviete, ktorý je Ficov najobľúbenejší denník či karikaturista, ako veľmi si cení novinárov, či ako prišiel ku svojej kolekcii hodiniek, zatiaľ čo bojoval proti korupcii.
  • Na stránke MOJE OBĽÚBENÉ KAUZY si máte možnosť pripomenúť staronové kauzy Roberta Fica, ktoré vám pri ich početnosti možno unikli.
  • Na stránke MOJE OBĽÚBENÉ VIDEÁ si môžete pozrieť videá, ako napríklad Robert Fico dokáže zabezpečiť peniaze vlastnou hlavou. Prípadne tiež pouvažovať nad „vnútornou“ logikou jeho postojov k náboženstvu.
  • Stránka NAŠA DRUŽINA nezabúda ani na najbližšiu družinu nášho smeráckeho vodcu, ktorá rozhodne v kvalitách nezaostáva za svojím predsedom.
  • No a na stránke GRÉCKO máte k dispozícii učebnicový príklad schizofrenického postoja Roberta Fica k otázke Grécka… A táto osoba rozhoduje o každodennom živote slovenského národa.

Všetky výroky na tejto webovej stránke sú pravdivé a zverejnené preto, aby rôzne smerácke kauzy typu predraženého CT-ečka či obľúbené výroky nášho premiéra neupadli do zabudnutia. Veď posúďte sami kliknutím na fico.sk ☺

Kúp si webovú stránku a pomôžeš tým, ktorí to najviac potrebujú

Vyvolávacia cena za webovú stránku fico.sk je 100.000 eur a každú sekundu sa navyšuje o jeden cent.

Mojím zámerom nie je nechať si túto peknú sumičku. Doménu fico.sk totiž získa len ten záujemca, ktorý konečnú sumu rozdelí na štyri rovnaké časti a pošle na účet nasledujúcim dobročinným organizáciám:

Ako variabilný symbol je nutné uviesť moje rodné číslo 680112/6233.

Aktuálnu hodnotu domény fico.sk si môžete zistiť tu >>

Richard Sulík, majiteľ stránky 🙂
kontakt: richard@oldweb-sulik.sk

P.S.: Suma 100.000 eur je len mizivým percentom z toho, čo sa v našom štáte počas smeráckej vlády rozkradlo. Preto, kto si myslí, že ľudia si nezaslúžia len prázdne sľuby a má veľké srdce, nech si kúpi Fica na fico.sk a pomôže tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.