Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/website/oldweb-sulik.sk/:/usr/local/lib/php/:/usr/local/share/pear/:/website/tmp/) in /quad/website/oldweb-sulik.sk/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Pozdravujem fanúšikov
Richard Sulík na témy slovenská politika, Európska únia a ekonomika.

Pozdravujem fanúšikov

Dovolím si odporúčanie na jeden recept, ktorý sa zdá byť veľmi fajnový. Ak to urobíte dnes, na Silvestra 2015 akoby ste našli:
Dáte dva pomaranče, jeden až dva citróny, celý vanilkový struk, celú škoricu, zopár klinčekov do zavárinového pohára a zalejete ovocným destilátom (teda slivovica a nie slivka lebo slivka je len aromatizovaný lieh). Vzduchotesne uzavrite a držte to v chlade a v tme. Získate macerát (výluh pomarančov a citrónov do destilátu).

Na Veľkú Noc macerát scedíte, zmiešate s polkila cukru a 3 litrami vína (odporúčam polosuché), zlejete do fliaš, opäť vzduchotesne uzavriete a na Silvestra 2015 pripíjate na volebný rok 2016.
P.S. tiež to robím prvý krát ☺.

Silvester 2015 - POZDRAVUJEM FANÚŠIKOV

Komenty k článku nájdete tu >>

Ak máte otázky na R. Sulíka, napíšte mu na mail richard@oldweb-sulik.sk.

Autor článku Richard Sulík

Poslanec Európskeho parlamentu, slovenský politik, zakladateľ a predseda pravicovo-liberálnej strany Sloboda a Solidarita. Spoluautor slovenskej daňovej reformy. Bývalý poradca ministrov financií a bývalý predseda NRSR.